IMG_4075.jpg

Magdalena

Producent, manusförfattare, regissör och skådespelare (ecole jacques lecoq paris). Bakgrund på Svt & SR.

magdalena@betoumedia.com

CF050F3C-8F29-493A-AC91-56D0A53CEF4D 2.jpeg

Sanna

Coordinator, content editor, SAD, set design, craft and food (Berghs School of Communication).

sanna@betoumedia.com

Samuel proffe 2.jpg

Samuel

Content producent, FAD, projektledare och ansvarig för content marketing, (Stockholms filmskola).

samuel@betoumedia.com

51366925_10156343935959071_3737597853715922944_o.jpg

SUI-KING

AD, Digital Media Creative (Hyper Island) Suiking@betoumedia.com

Marie

Content producent, editor och projektledare (Stockholms filmskola).

marie@betoumedia.com

IMG_7440.jpg

MUSSE

Kontorshunden, glad, trevlig och utåtriktad (utan stamtavla vilket vi ser som ett plus)

IMG_7435.jpeg

Lars

Producent (stdh), regissör, bakgrund Svt & SR. Medieproducent på Stockholms Universitet.

lars@betoumedia.com

Image-1.jpeg

ARTHUR

Kommunikationsstrateg, planner ( Berghs School of Communication).

Image-1-2 4.jpeg

ELISABETH

Produktionsassistent, pluggar litteratur och drama (Stockholms Universitet)